افزایش ارزش سهام توییتر پس از اعلام همکاری با بلومبرگ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 - 12:00:01
افزایش ارزش سهام توییتر پس از اعلام همکاری با بلومبرگ

کمپانی توییتر پس از اعلام همکاری با بلومبرگ برای راه‌اندازی سرویس جدید خبری، شاهد افزایش تعداد کاربران و در نتیجه افزایش سهام شد.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، دو کمپانی توییتر و بلومبرگ با همکاری یکدیگر در تلاش هستند تا سرویس استریم خبری خود را برپا کنند. از این‌رو سهام شرکت توییتر با افزایش ۶ درصدی روبه‌رو شده است.

توییتر و بلومبرگ در حال راه‌اندازی سرویس خبری هستند که اخبار توسط آن پوشش داده خواهد شد. به گزارش مایکل پچر، یکی از تحلیل‌گران وِدبوش سیکوریتی، افزایش سهام توییتر نیز در نتیجه‌ی اعلام این خبر و افزایش تعداد کاربران این شبکه صورت گرفته است. توییتر در طول هفته‌ی گذشته شاهد افزایش تعداد کاربران بود؛ جک دورسی، مدیر عامل توییتر، تغییرات فنی در این شبکه و همکاری با بلومبرگ را دلیل اصلی این رشد نامید. همه‌ی این عوامل و رشد چشمگیر این شبکه در چند فصل اخیر، کمپانی را قادر ساخته است تبلیغ‌کنندگان و سرمایه‌گذاران را به‌سوی خود جذب کند.

به گفته‌ی ریچارد گرینفیلد، یکی از تحلیلگران BTIG، در طول چند ماه اخیر خبرهای خوشایندی در شبکه‌ی توییتر منتشر شده که به ایجاد دیدگاه‌های مثبتی نسبت به این شبکه انجامیده است؛ از این‌رو تبلیغ‌کنندگان بیشتری نیز به آن جذب می‌شوند. البته ماه گذشته شرکت آمازون مهره‌ی برنده‌ی میدان بود و توانست قبل از توییتر، بازی‌های لیگ فوتبال ملی را در شبکه‌ی خود پخش کند. از این‌رو اسکات کسلر، تحلیلگر CFRA، اعلام کرده است که با وجود افزایش ارزش سهام توییتر، برخی سهامداران به دلیل از دست دادن فرصت پخش بازی‌های لیگ فوتبال، نگرانی‌هایی خواهند داشت.

کمپانی توییتر در طول سال گذشته فراز و نشیب‌های متفاوتی طی کرده است. از جمله اینکه دو کمپانی معروف سیلزفورس و والت دیسنی از خریداران احتمالی این شبکه بودند که در نهایت منصرف شدند. شرکت توییتر در سال گذشته شاهد کاهش ۳۰ درصدی ارزش سهام خود بود که خوشبختانه با انتشار اخبار جدید در خصوص همکاری با بلومبرگ، سهام این کمپانی ۶.۸ درصد افزایش یافت.

 

 

 

 

 

 

منبع : زومیت


افزایش ارزش سهام توییتر پس از اعلام همکاری با بلومبرگ
0 نظر دادن به "افزایش ارزش سهام توییتر پس از اعلام همکاری با بلومبرگ "
نوشتن نظر
نام شما:

نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: